Mszą świętą, złożeniem kwiatów oraz biegiem ulicznym, w taki sposób piotrkowianie oddali 28.02.2016 roku hołd Żołnierzom Wyklętym, bohaterom antykomunistycznego podziemia 1945-1963.
W dniu 10.03.2016r w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. rtm. Witolda Pileckiego w Piotrkowie Trybunalskim, ul. Roosevelta 1, odbędzie się dzień drzwi otwartych w godzinach 8:00 - 13:00. Serdecznie zapraszamy :)
24-02-2016

UWAGA !!! UWAGA !!!

Zmiana terminu konkursu historycznego
Młodzież naszej szkoły została zaproszona do udziału w Lekcji Historii w Pałacu Prezydenckim, która odbędzie się dniu 1 marca 2016 r. , Lekcja ta odbędzie się w związku z obchodzonym w dniu 1 marca 2016 roku Narodowym Dniem Pamięci Żołnierzy Wyklętych, nad którym Pan Prezydent objął patronat.
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. rtm. Witolda Pileckiego w Piotrkowie Trybunalskim uroczyście obchodzić będzie przypadający na 1 marca – Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych.
Być , albo nie być….
- w kręgu bohaterów Williama Szekspira
W dniu 11 lutego 2016r. odbyło się zebranie Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły.
12-02-2016

Walentynki w TPS-ie

Dzień Świętego Walentego to dzień dobry dla Każdego.
W tym dniu wszyscy to wyznają , że chcą kochać i kochają!
11 lutego br.  o godz. 12.30 w siedzibie MBP przy ul. Jerozolimskiej 29 w Piotrkowie Trybunalskim odbyło się spotkanie Klubu Historycznego im. Stefana Roweckiego „Grota”,  podczas którego dyrektor Archiwum Państwowego w Piotrkowie wygłosił wykład  „Cichociemni – żołnierze Polskich Sił Zbrojnych”.
09-02-2016

Ostatki 2016

W dniu 09 lutego br. odbyły się w naszej szkole ostatki. Zarówno społeczność uczniowska jak i nauczyciele bawili się  znakomicie, co widać na załączonych zdjęciach.
Konkurs organizowany jest przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1, Klub Historyczny im. Stefana Roweckiego „Grota” oraz Oddziałowe Biuro Edukacji Publicznej w Łodzi pod patronatem Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego Pana Krzysztofa Chojniaka.
11 II 2016 r.

ul. Roosevelta 1
tel. 44 732-38-33
e-mail: zsp1@zsp1.piotrkow.pl

Poniedziałek 20 maja 2024

Teodor, Anastazy, Wiktoria, Asteriusz, Bernardyn, Saturnina, Iwo, Bronimir, Rymwid, Józefa

Pomocne strony

Jak minęły tobie wakacje ?

Zobacz wyniki