Wybory do Samorządu Uczniowskiego odbędą się w dniu 28 stycznia 2016 r. w godz. 9:00 – 13:00. W Klubie Raj będzie zorganizowany  lokal wyborczy w którym będzie można  oddać głos na wybranego kandydata.
Od 07.01.2016 obowiązuje nowy plan. Plany dla poszczególnych klas znajdziecie TUTAJ.

21 grudnia 2015r. w Auli Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Piotrkowie Trybunalskim odbyły się zawody II stopnia w konkursie "Przedsiębiorczość na ziemi piotrkowskiej”.
W dniu 11 grudnia 2015 roku w naszej szkole odbył się  konkurs matematyczny "Matematyka Moja Pasja".
Zebranie Zarządu Uczniowskiego
W dniu 10 grudnia br. odbyło się podsumowanie wewnątrzszkolnego konkursu czytelniczo – literackiego pt: ,,Wśród legend i bohaterów mitologicznych”.
W dniu 10 grudnia br. otrzymaliśmy podziękowania od Pani Dyrektor Dziennego Domu Pomocy Społecznej w Piotrkowie Trybunalskim za wizytę młodzieży naszej szkoły i zaprezentowanie programu artystycznego poświęconego poezji Haliny Poświatowskiej.
10-12-2015

Światło Wolności

W związku z przypadającą w tym roku 34. rocznicą wprowadzenia w Polsce stanu wojennego Instytut Pamięci Narodowej zachęca wszystkich do udziału w akcji „Zapal Światło Wolności”.
8 grudnia 2015 r. uczniowie klasy 1ti1 i klasy 1A uczestniczyli wraz z wychowawcami p. Jolantą Zielonką i p. Sebastianem Wojtasiem oraz opiekunami p. Żanetą Cypel i p. Grzegorzem Szczypińskim w wycieczce edukacyjnej do Warszawy.
Co roku społeczność naszej szkoły bierze udział w akcji „GÓRA GROSZA”, której celem jest zebranie funduszy dla najbardziej potrzebujących Domów dla Dzieci i Rodzinnych Domów Dziecka. Zbiórkę monet groszowych przeprowadzono wśród uczniów naszej szkoły.
Ważna informacja.
Przypominam, że etap szkolny konkursu matematycznego  odbędzie się 11 grudnia 2015 roku w naszej szkole w salach: nr 16 i 17 od 9.00 do 11.00.

ul. Roosevelta 1
tel. 44 732-38-33
e-mail: zsp1@zsp1.piotrkow.pl

Piątek 10 maja 2024

Gordian, Chociesław, Gordiana, Symeon, Chocsław, Antonin, Izydor, Częstomir, Samuel, Wiktoryna, Jan, Sylwester, Sylwestra

Pomocne strony

Jak minęły tobie wakacje ?

Zobacz wyniki