29-10-2015

Wyjście do MOK'u

Uwaga!
Dnia 27 października 2015r. zrobiliśmy sobie wspólne zdjęcie. Jest to już tradycja w naszej szkole, iż w październiku robimy wspólną fotografię.
Miło mi jest poinformować, że po raz kolejny odbędzie się w naszej szkole konkursu matematyczny - „Matematyka Moja Pasja”.
We wtorek 20 października 2015 roku odbyła się wycieczka do Arboretum w Rogowie, w której uczestniczyło 20 uczniów z naszej szkoły – 10 uczniów z klasy IV Ti i 10 uczennic z klasy II c.
19 października br. rozstrzygnięty został konkurs „Nauczyciel Roku 2015”.
Oddział Łódzki Polskiego Towarzystwa Matematycznego oraz Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Łódzkiego organizują Koło Matematyczne i Koło Olimpijskie.
Zapraszamy uczniów klas pierwszych do udziału w konkursie czytelniczym Wśród legend i bohaterów mitologicznych.
W związku ze Światowym Tygodniem Zwierząt w naszej szkole Klub Wolontariusza zorganizował zbiórkę karmy dla zwierząt ze schroniska w Piotrkowie Tryb.
12.10.2015 roku drużyna strzelecka w składzie :
Jako podsumowanie tygodnia, w którym odbyły się uroczystości nadania imienia rotmistrza Witolda Pileckiego szkole - film z tego wydarzenia.
„Są chwile, które w pamięci zostają i choć czas mija one nadal trwają…”
Zapraszamy do udziału w XXXIII Ogólnopolskim Sejmiku Matematyków zorganizowanego przez Instytut Matematyki Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

ul. Roosevelta 1
tel. 44 732-38-33
e-mail: zsp1@zsp1.piotrkow.pl

Sobota 27 kwietnia 2024

Felicja, Anastazy, Marcin, Zyta, Piotr, Teofil, Andrzej, Kanizjusz, Bożebor

Pomocne strony

Jak minęły tobie wakacje ?

Zobacz wyniki