29-05-2019

Wycieczka w Pieniny

W dniach 27-28 maja, klasy 1tc oraz 3tb1 uczestniczyły w wycieczce w jeden z najpiękniejszych zakątków Polski jakim są Pieniny – pasmo malowniczych gór ciągnących się od Czorsztyna do Szczawnicy.
26-05-2019

Wycieczka

W dniach 23 - 24 maja klasy 1tb1, 1tb2 i 1ti2 uczestniczyły w wycieczce turystycznej.
Krótka relacja filmowa z Drzwi Otwartych naszej szkoły, które odbyły się w piątek 24 maja br.
Zapraszamy do oglądania.
24 maja 2019 r. z inicjatywy Zespołu Szkół Ponadgimnazjlanych nr 1 im. rtm. Witolda Pileckiego w Piotrkowie Trybunalskim odbył się Marsz Pileckiego.
20-23 maja br.  odbyło się kolejne szkolenie  z zakresu Pakiety elektroniczne z komponentami Ball Grid Array w praktyce, w tym również zastosowania SPACE (BGA)

W dniu 24.05.2019 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. rtm. Witolda Pileckiego w Piotrkowie Trybunalskim odbył się Dzień Otwartych Drzwi.

23.05.2019 r. ZSP nr 1 odwiedziła grupa Kanadyjczyków.
21 maja odbył się Szkolny Konkurs Poezji Niemieckojęzycznej.
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. rtm. Witolda Pileckiego w Piotrkowie Trybunalskim popularnie nazywany "tepeesem", to szkoła z 113-letnia tradycją i przyszłością dla wszystkich, którzy chcieliby realizować swoje marzenia, plany oraz rozwijać zainteresowania związane z konkretnym zawodem.

Serdecznie zapraszamy tegorocznych absolwentów klas ósmych szkół podstawowych oraz trzecich gimnazjum na Dzień Otwarty w TePeeSie!!!

ul. Roosevelta 1
tel. 44 732-38-33
e-mail: zsp1@zsp1.piotrkow.pl

Czwartek 16 maja 2024

Germeriusz, Trzebiemysł, Fidol, Wiktoriana, Wiktorianna, Jan Nepomucen, Ubald, Wiktorian, Andrzej, Szymon, Honorat, Jędrzej, Jan

Pomocne strony

Jak minęły tobie wakacje ?

Zobacz wyniki