Hasło przewodnie ,, Gospodarka i społeczeństwo w erze czwartej rewolucji przemysłowej”.
Ważna informacja dla uczniów klas trzecich i czwartych  w zawodzie: technik elektryk, elektronik, mechatronik i informatyk.

W piątek 6.09.2019 r. w klubie "Raj" na przerwach miedzy lekcjami miał miejsce - ,,Kiermasz używanych podręczników’’.
Zebrania z rodzicami
W środę 4 września 2019 r. II Liceum Ogólnokształcące gościło liczącą ponad 100 osób delegację ze szkoły Golda Meir High School z miasta partnerskiego Ness Ziona w Izraelu.
W piątek 6.09.2019 r. w klubie "Raj"
Nauka jest jak niezmierne morze... Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony. Kiedyś poznasz, jaka to jest rozkosz. Ucz się tylko, co jest sił w tobie, żeby jej zakosztować.

Stefan Żeromski
1 września br.  delegacja Samorządu Uczniowskiego ZSP nr 1:
01-09-2019

28-08-2019

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 odbędzie się
Ostatnim etapem unijnego projektu Innowacyjne nauczanie w ZSP nr 1 było podjęcie przez 50 uczniów stażu wakacyjnego w firmach piotrkowskich i powiatu piotrkowskiego. 32 uczniów kształcących się  m. in w zawodzie: technik mechatronik, elektronik i elektryk  podjęło czterotygodniową praktykę zawodową w firmie Haering, 18 uczniów  w wybranych przez siebie firmach.

ul. Roosevelta 1
tel. 44 732-38-33
e-mail: zsp1@zsp1.piotrkow.pl

Niedziela 19 maja 2024

Celestyn, Potencjana, Potencjanna, Kryspin, Bernarda, Piotr, Iwo, Pękosław, Mikołaj, Augustyn, Pudencjana, Pudencjanna

Pomocne strony

Jak minęły tobie wakacje ?

Zobacz wyniki