O  godz. 10:30  na film pt. Piłsudski   do kina Helios wychodzą następujące klasy wraz  z opiekunami:
Niedawno obchodzony był Światowy Dzień Pierwszej Pomocy został on ustanowiony w 2000 roku z inicjatywy Międzynarodowego Ruchu Czerwonego Krzyża, jednej z największych organizacji humanitarnych na świecie.
O  godz. 10:30  na film pt. Piłsudski  do kina Helios wychodzą następujące klasy wraz z opiekunami:
Od 30 września do 5 października br. w  budynku B ZSP nr 1  w sali nr 17 rozpoczęło się pierwsze szkolenie zawodowe dla mechatroników i  elektryków  w ramach unijnego projektu "Innowacyjne nauczanie w ZSP nr 1 w Piotrkowie Trybunalskim”.
„Światowy Tydzień Zwierząt” -  rozpoczyna się 4 października w rocznicę śmierci św. Franciszka z Asyżu
Z okazji Międzynarodowego Dnia Języków Obcych dnia 30.09.2019 roku odbyło się dyktando z języka angielskiego.
W dniu 1 października 2019 r. młodzież z klasy III C
21  września  ( sobota)  odbyły się pierwsze dodatkowe zajęcia  z języka angielskiego dla jednej z grup uczestniczących w projekcie unijnym "Praktyka zagraniczna kluczem do sukcesu”.
W niedzielę (29.09.) w kościele pw. św. Jacka i św. Doroty
29-09-2019

Dzień chłopaka

27 września 2019 r. w naszej szkole odbyło się Ślubowanie i Otrzęsiny klas pierwszych.
W środę 25.09. w Uniejowie odbył się Finał Wojewódzki w Indywidualnych biegach przełajowych.

ul. Roosevelta 1
tel. 44 732-38-33
e-mail: zsp1@zsp1.piotrkow.pl

Niedziela 19 maja 2024

Celestyn, Potencjana, Potencjanna, Kryspin, Bernarda, Piotr, Iwo, Pękosław, Mikołaj, Augustyn, Pudencjana, Pudencjanna

Pomocne strony

Jak minęły tobie wakacje ?

Zobacz wyniki