Uczeń klasy 1ti2 Maciej Suski zajął pierwsze miejsce w konkursie plastycznym w XXIII Przeglądzie Twórczości Artystycznej Szkół Zawodowych organizowanym przez ZSP nr 9 w Łodzi.

Zakończenie roku szkolnego odbędzie się
Za nami zmagania finalistów konkursu „Rotmistrz dla Niepodległej. Życie i działalność rtm. Witolda Pileckiego (1901-1948) na tle historii Polski”. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. rtm. Witolda Pileckiego w Piotrkowie Trybunalskim oraz Oddział Instytutu Pamięci Narodowej w Łodzi zorganizowały dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych z województwa łódzkiego konkurs historyczny,
Miesiąc przed planowanym stażem wakacyjnym   odbyło się kolejne szkolenie prowadzone przez pana Damiana Cichockiego  z zakresu Pakiety elektroniczne z komponentami Ball Grid Array w praktyce, w tym również zastosowania SPACE (BGA)  dla  dwóch  grup  uczestników unijnego projektu ,,Innowacyjne nauczanie w ZSP nr 1”.
W dniu 5 czerwca 2019 roku uczniowie klasy 3tc uczestniczyli w warsztatach ekologicznych
03-06-2019

Turniej szachowy

31 maja 2019r. w sali sportowej Centrum Rekreacyjnego Ośrodka Sportu i Rekreacji
W poniedziałek 3 czerwca uczniowie naszej szkoły kolejny raz wzięli udział w Młodzieżowym Międzyszkolnym Turnieju Strzeleckim z kbks-u.
To kolejne 5-dniowe szkolenie  przeprowadzone od 27 do 31 maja br.  dla 50 uczestników unijnego projektu  ,,Innowacyjne nauczania w ZSP nr 1”.
Anonimowa skrzynka na sygnały znajduje się na pierwszym piętrze budynku szkoły ( obok gabinetu pedagoga szkolnego). Jest formą wzmocnienia współpracy pomiędzy szkołą a rodzicami, szkołą a uczniami, przede wszystkim w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa uczniów, wynikających z przepisów prawa oświatowego, procedur zachowania w sytuacjach kryzysowych i nadzwyczajnych.
30-05-2019

Zawody sportowe

W dniach 16.05 i 21.05.2019 uczniowie naszej szkoły brali udział w zawodach w piłce siatkowej chłopców w ramach młodzieżowej ligi OSIR.
W dniach 25-29 maja 2019 r. uczniowie naszej szkoły oraz St. Augustinus Schule z Hildesheim uczestniczyli w spotkaniu polsko-niemieckim,
29-05-2019

Zawody sportowe

W dniach 27.05 i 28.05.2019 uczniowie naszej szkoły brali udział w Mistrzostwach Miasta w Siatkówce plażowej.

ul. Roosevelta 1
tel. 44 732-38-33
e-mail: zsp1@zsp1.piotrkow.pl

Piątek 17 maja 2024

Weronika, Paschalis, Herakliusz, Sławomir, Bruno, Wiktor, Montan

Pomocne strony

Jak minęły tobie wakacje ?

Zobacz wyniki