Pierwsze szkolenie z unijnego projektu  Z pasji do zawodu

1672225542489

Projekt „Z pasji do zawodu” współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020

Od 12 do 30 grudnia br. uczniowie klas trzecich w zawodach: technik elektryk i elektronik, zakwalifikowani do nowego  projektu  Z pasji do zawodu w roku szkolnym 2022/2023,  odbyli szkolenia  pn.  Zaawansowane metody  lutowania i napraw pakietów elektronicznych wraz z komponentem dla pakietów elektronicznych działających w przestrzeni kosmicznej (IPC). 22 grudnia i  28-29-30 grudnia  odbyło się także  szkolenie z lutowania  dla  grupy uczniów  klas maturalnych: 4tc1 i 4tb1  z projektu Międzynarodowe standardy w elektronice.

Red. Jolanta Zielonka- szkolny koordynator projektu