Szkolenie  BHP w ramach  projektu "Centrum Doskonalenia Kwalifikacji"

1653732694107 (Niestandardowy)

Dotyczy projektu pt. „Centrum Doskonalenia Kwalifikacji” nr Projektu RPLD.11.03.01-10-0009/19 realizowanego w ramach Osi Priorytetowej XI Edukacja, Kwalifikacje, Umiejętności, Działania XI.3 Kształcenie zawodowe, Poddziałania XI.3.1 Kształcenie zawodowe Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020 współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego

Szkolenie  BHP w ramach  projektu ,,Centrum Doskonalenia Kwalifikacji ”

25 maja br. odbyło się   szkolenie BHP  dla 50 uczniów klas trzecich w zawodzie technik mechatronik,  w związku z planowanym stażem wakacyjnym w ramach unijnego projektu ,,Centrum Doskonalenia KwalifikacjiCelem szkolenia było zapoznanie młodzieży z przepisami i zasadami BHP, a także sposobem wykonywania obowiązków na zajmowanym stanowisku i w warunkach danego przedsiębiorstwa. Staże zawodowe  rozpoczynają się już dla większości uczestników projektu  pod koniec czerwca. 30 maja i 1 czerwca br.  uczniowie odbędą również badania lekarskie poprzedzające staż wakacyjny. Projekt „Centrum Doskonalenia Kwalifikacji” współfinansowany jest  przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego.

Jolanta Zielonka
szkolny koordynator projektu