28 maja odbył się Międzyszkolny Turniej Strzelecki z KBKS dla Szkół Ponadgimnazjalnych z powiatu piotrkowskiego.
Dawid Radziszewski z klasy 3c otrzymał wyróżnienie
Uczniowie klas gimnazjalnych i starszych klas szkół podstawowych z Piotrkowa Trybunalskiego i okolic wzięli udział w IV Festiwalu Różnorodnych Form Artystycznych objętym honorowym patronatem Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego.
27 maja 2018r. w Kościele Matki Bożej Bolesnej w Parafii Nawiedzenia N.M.P. przy ul. Śląskiej  uczestnicy mszy świętej obejrzeli montaż słowno- muzyczny przygotowany przez gimnazjalistów pod kierunkiem  pań: Ewy Szmańdy, Renaty Zajdy, Bożeny Dyr. O oprawę muzyczną zadbała pani Jolanta Trojanowska wraz z chórem szkolnym.
5 czerwca 2018 r. odbył się finał konkursu regionalnego Rotmistrz dla niepodległej. Konkurs zorganizowany został przez Zespół Szkół Ponadgimnazjlanych nr 1 im. rtm. Witolda Pileckiego, Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Łodzi pod patronatem Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego Krzysztofa Chojniaka.
W 70. rocznię skazania, a następnie stracenia rtm. Witolda Pileckiego, oficera ZWZ-AK i II Korpusu Polskiego,
8 czerwca odbędzie się czwarta edycja gry miejskiej „Adiutanci Generała”
30-05-2018

Nowy plan lekcji

UWAGA!
Od 04.06.2018 r., nastąpiła korekta planu lekcji - zmiany w godzinach i salach lekcyjnych.

>> PLANY LEKCJI <<
Od 25 maja 2018r. obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016r.
„Drzwi Otwarte” za nami. 25 maja 2018 r. gościliśmy w murach naszej szkoły licznie przybyłych gimnazjalistów z miasta i powiatu.
25 maja 2018r. w Warszawie odbyła się uroczysta gala rozstrzygnięcia V Konkursu Historycznego o Żołnierzach Wyklętych. Honorowym gościem gali był por. Mieczysław Wojciech Chojnacki, ps. „Młodzik”.
25-05-2018

Marsz Rotmistrza

Tegoroczny III Marsz Rotmistrza organizowany przez  Zespół Szkół Ponadgimnazjlanych nr 1 im. rtm. Witolda Pileckiego, który odbył się 25 maja pokazał, że patriotyzm jest w piotrkowianach żywy.

ul. Roosevelta 1
tel. 44 732-38-33
e-mail: zsp1@zsp1.piotrkow.pl

Środa 01 maja 2024

Jeremiasz, Berta, Briok, Jeremi, Józef, Aniela, Floryna, Lubomir, Jakub, Tamara, Maja

Pomocne strony

Jak minęły tobie wakacje ?

Zobacz wyniki