W dniu 10.05.2018r. klasa 2TI2 pod opieką wychowawcy pana Tomasza Zygiera uczestniczyła w spotkaniu z panem Arkadiuszem Niemirskim.

Uczeń ZSP nr 1 Krystian Kulesza, tegoroczny absolwent technikum informatycznego przez cały cykl nauki od szkoły podstawowej miał 100 % frekwencję.
27 kwietnia br.  odbyło się uroczyste zakończenie edukacji ponadgimnazjalnej  klas maturalnych.
W dniach 4.05. – 8.05.2018 uczestnicy projektu PO WER „Praktyka czyni MISTRZA!” spotkali się na kolejnej turze zajęć przygotowawczych do wyjazdu do Bolonii.
9 maja młodzież naszej szkoły wraz z opiekunami brała udział w kolejnym seansie z cyklu „Kino na Temat”.
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. rtm. Witolda Pileckiego zaprasza na
III Marsz Rotmistrza,
Nie do wiary jak szybko płynie czas
Wczoraj mali dziś dorosły świat…
W tym roku z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości
Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łodzi
W Muzeum Miasta Łodzi odbyła się uroczysta Gala podsumowująca XXII Przegląd Twórczości Artystycznej Uczniów szkół zawodowych. W ramach tegorocznej edycji przeprowadzone zostały trzy konkursy: fotograficzny, literacki i plastyczny.
26-04-2018

OGŁOSZENIE

9 maja  (środa)  o godz. 8:30 na film pt. Twarz  do kina Helios wychodzą następujące klasy wraz  z opiekunami:

ul. Roosevelta 1
tel. 44 732-38-33
e-mail: zsp1@zsp1.piotrkow.pl

Środa 01 maja 2024

Jeremiasz, Berta, Briok, Jeremi, Józef, Aniela, Floryna, Lubomir, Jakub, Tamara, Maja

Pomocne strony

Jak minęły tobie wakacje ?

Zobacz wyniki