Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. rtm. Witolda Pileckiego zaprasza na
III Marsz Rotmistrza,
Nie do wiary jak szybko płynie czas
Wczoraj mali dziś dorosły świat…
W tym roku z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości
Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łodzi
W Muzeum Miasta Łodzi odbyła się uroczysta Gala podsumowująca XXII Przegląd Twórczości Artystycznej Uczniów szkół zawodowych. W ramach tegorocznej edycji przeprowadzone zostały trzy konkursy: fotograficzny, literacki i plastyczny.
Uczeń ZSP nr 1 Krystian Kulesza, tegoroczny absolwent technikum informatycznego przez cały cykl nauki od szkoły podstawowej miał 100 % frekwencję.
26-04-2018

OGŁOSZENIE

9 maja  (środa)  o godz. 8:30 na film pt. Twarz  do kina Helios wychodzą następujące klasy wraz  z opiekunami:
Jedni wybierają się na wagary, bo mają już dość nauki i siedzenia w szkolnych ławkach, inni celowo nie idą na zajęcia, aby ominąć sprawdzian i napisać go lepiej w następnym terminie. Są także nieobecności usprawiedliwione z powodu choroby. Krystian Kulesza, uczeń Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Piotrkowie, nie opuścił ani jednego dnia zajęć w szkole. Nie byłoby w tym nic szczególnego, gdyby nie fakt, że sytuacja powtarzała się co roku... przez 14 lat nauki.
„Czytamy poezję, bo należymy do gatunku ludzkiego. A gatunek ludzki przepełniony jest namiętnościami. Oczywiście, medyczne prawa, bankowość, to dziedziny niezbędne, by utrzymać nas przy życiu. Ale poezja, romans, miłość, piękno? To wartości, dla których żyjemy?”
Nancy H. Kleinbaum – Stowarzyszenie umarłych poetów
Od 4 maja do 16 maja odbywają  się w naszej szkole pisemne egzaminy maturalne,
W dniach 18 – 20 kwietnia klasy 3A i 4TA wraz ze swoimi wychowawcami: panią Magdaleną Kitowską i panem Sebastianem Wojtasiem oraz z panią Eweliną Dobiech wybrały się na swoją ostatnią w szkolnej karierze wycieczkę,
13 kwietnia bieżącego roku uczniowie klas 1ta, 1ti1 i 1ti2 i 1c  , wraz z opiekunami panią Marleną Banasiak,  panem Michałem Szczepańskim, panią Agnieszką Swat i panią Magdaleną Kalisiak  wybrali się na wycieczkę do Wrocławia.

ul. Roosevelta 1
tel. 44 732-38-33
e-mail: zsp1@zsp1.piotrkow.pl

Czwartek 18 kwietnia 2024

Gościsław, Bogusław, Apoloniusz, Flawiusz, Bogusława, Alicja, Gosława, Barbara

Pomocne strony

Jak minęły tobie wakacje ?

Zobacz wyniki