"Dobry zawód - fajne życie"

received_387535070939251
W dniach 15 oraz 24 maja w ramach zajęć z doradztwa zawodowego ,,Dobry zawód – fajne życie”, klasa 1 ti2 pod opieką szkolnego doradcy zawodowego pani Małgorzaty Siatkowskiej, odwiedziła Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Piotrkowie Trybunalskim.
Uczniowie wykonywali testy predyspozycji zawodowych, kwestionariusze profilu osobowości oraz testy ról społecznych.
Badanie predyspozycji zawodowych przeprowadziła Pani Ewa Mrozińska. Pani z CIiPKZ, rozmawiała również z uczniami o ich zainteresowaniach, o kompetencjach twardych i miękkich o wybranej przez nich ścieżce edukacyjnej i o aktualnych możliwościach poszukiwania pracy.

Młodzież pracowała w wielkim skupieniu, było wiele pytań, wszyscy ocenili pozytywnie wizytę w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej.