Drodzy Maturzyści

homework-2521144_1280
6 – 7 - 8  grudnia  br.  odbędzie się próbny egzamin maturalny z trzech przedmiotów obowiązkowych  w dwóch odrębnych miejscach: w  budynku A ul. Roosevelta 1 dla uczniów  TME i w budynku B ul. Żwirki 7 dla uczniów  LO.

O czym należy pamiętać?

W każdym dniu  pisemnego egzaminu maturalnego  obligatoryjnie należy
pamiętać o  punktualnym  przybyciu na egzamin, najlepiej o 8:40 (przed salą egzaminacyjną). Należy mieć przy sobie dowód osobisty lub dokument ze zdjęciem potwierdzającym tożsamość i długopis  tylko z czarnym wkładem. Na salę egzaminacyjną nie można wnosić żadnych urządzeń telekomunikacyjnych.

Szczegółowy harmonogram egzaminu pisemnego (sale lekcyjne, czas egzaminu) zamieszczony został  w budynku A na tablicy informacyjnej na pierwszym piętrze, przed salą  A15.

Red.   Jolanta Zielonka