Drodzy Maturzyści...

png_20230427_132538_0000 Duży
"Bo zwyciężać mogą ci, co wierzą, że mogą" - Wergiliusz
Drodzy Maturzyści!

28 kwietnia 2023 r. to dzień, który kończy Waszą naukę w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 1 im. rtm. Witolda Pileckiego.

Każdy z Was zostawił tu cząstkę siebie. Wielokrotnie przyczyniliście się do rozsławienia imienia szkoły, odnosząc sukcesy w konkursach i zawodach sportowych, uczestnicząc w licznych inicjatywach, których często sami byliście organizatorami.

Przed Wami egzaminy maturalne, czas trudny i pełen emocji. Wierzymy, że bardzo dobrze wykorzystacie swoją wiedzę i umiejętności oraz osiągnięcie wspaniałe wyniki, które pozwolą na realizację Waszych dalszych planów.

Dzisiaj Was żegnamy. Życzymy, abyście znaleźli swoją drogę do szczęścia, zawsze wierzyli we własne możliwości i byli dumni ze swoich życiowych wyborów.

Wierzymy, że czas spędzony w naszej szkole pozostanie dla Was pięknym i wyjątkowym wspomnieniem.

Z wyrazami szacunku,
Dyrekcja, Wychowawcy, Grono Pedagogiczne oraz Uczniowie