Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1
im. rtm. Witolda Pileckiego w Piotrkowie Trybunalskim
Logo Piotrkowa Trybunalskiego

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 9 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 9 =
zakończenie_roku_szkolnego
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024 odbędzie się 21 czerwca (piątek) na boisku szkolnym w budynku A, a następnie w salach lekcyjnych wg harmonogramu:
         
 
Lp. Wychowawca Klasa  Godz.      
 
      Nr sali    
    lekcyjnej
1. Rafał Ciupiński 1A
 
9:00 Boisko szkolne
             A28
2. Sebastian Wojtaś 1B 9:00 Boisko szkolne
  A25
3. Izabela Szcześniewska 1C
 
9:00 Boisko szkolne
  A23
4. Ewa Szmańda 1D 9:00 Boisko szkolne
  A27
5. Szczepan Marusiński 1ta
 
9:00 Boisko szkolne
  A6a
6. Sławomir Jabłoński 1tb1
 
9:00 Boisko szkolne
  A14
7. Izabela Kabzińska 1tb2
 
9:00 Boisko szkolne
  A7
8. Jolanta Federowicz 1tc
 
9:00 Boisko szkolne
  A33
9. Małgorzata Bartczak 1ti1
 
9:00 Boisko szkolne
  A17
10. Małgorzata Siatkowska 1ti2
 
9:00 Boisko szkolne
  A26
11. Oskar Kulik 1tr
 
9:00 Boisko szkolne
              A21
12. Artur Kołodziejczyk 2A 9:00 Boisko szkolne
 
 
A31
13. Katarzyna Pabich 2B 9:00 Boisko szkolne
              A22
14. Adrianna Warkoczewska 2C 9:00 Boisko szkolne
  A15
15. Agnieszka Kulbat 2D 9:00 Boisko szkolne
  A32
16. Justyna Kowalczyk 2ta 9:00 Boisko szkolne
  A29
17. Łukasz Stasiak 2tb1 9:00 Boisko szkolne
              A5
18. Wioletta Leśniewska 2tb2 9:00 Boisko szkolne
  A3
19. Anna Grześkiewicz 2tc 9:00 Boisko szkolne
  A16
20. Michał Szczepański 2ti1 10:00 Boisko szkolne
  A25
21. Iwona Ksel- Piec 2ti2 10:00 Boisko szkolne
  A26
22. Agnieszka Swat 2tr 10:00 Boisko szkolne
  A31
23. Joanna Juszczyk 3A 10:00 Boisko szkolne
  A29
24. Anna Krawczyńska- Czapnik 3B 10:00 Boisko szkolne
  A22
25. Jolanta Zielonka 3C 10:00 Boisko szkolne
  A15
26. Ewa Zakrzewska 3D 10:00 Boisko szkolne
  A23
27. Agnieszka Orłowska 3ta 10:00 Boisko szkolne
  A14
28. Agnieszka Mądra 3tb1
 
10:00 Boisko szkolne
             A5
29. Anna Maliszewska           3tb2 10:00 Boisko szkolne
  A16
30. Marzena Dudkiewicz 3tc 10:00 Boisko szkolne
  A6a
31. Marlena Banasiak 3ti1 10:00 Boisko szkolne
  A28
32. Dariusz Siwakowski 3ti2 10:00 Boisko szkolne
  A3
33. Radosław Jarocki  
3tr
10:00 Boisko szkolne
  A33
34. Dorota Chojnacka 4ta 10:00 Boisko szkolne
  A9
35. Ewelina Dobiech  
4tb1
10:00 Boisko szkolne
  A17
36. Magdalena Masiarek  
4tb2
10:00 Boisko szkolne
  A32
37. Daniel Bajon  
4tc
10:00 Boisko szkolne
  A21
38. Tomasz Zygier  
4ti1
10:00 Boisko szkolne
  A7
39. Aneta Trawińska  
4ti2
10:00 Boisko szkolne
  A27
 
                                                                                                                                           oprac. Jolanta Zielonka
 
powrót