Drzwi otwarte w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 1

received_615113547298931 Duży
Dzień otwartych drzwi w ZSP nr 1 w Piotrkowie Trybunalskim – szkole popularnie zwanej TePeeSem odbył się w piątek 24 marca i cieszył się ogromnym zainteresowaniem tegorocznych absolwentów szkół podstawowych z miasta, powiatu i nie tylko.
Dla naszych gości przygotowaliśmy mnóstwo ciekawych atrakcji, młodzi ludzie mieli możliwość, poznania budynku szkoły, rozmowy z dyrekcją, nauczycielami i uczniami, którzy chętnie służyli pomocą i odpowiadali na pytania.

W pracowniach prezentowano kierunki kształcenia, na chętnych czekały ciekawe zabawy, doświadczenia, prezentacje, pokazy artystyczne, sportowe i naukowe. W praktyce pokazujące jak wygląda nauka w naszej placówce oraz jak wspaniała atmosfera gości wśród dyrekcji, nauczycieli i uczniów, którzy wspólnie tworzą niepowtarzalny klimat tego miejsca. Nauczyciele oraz rodzice, którzy obecni byli wraz ze swoimi podopiecznymi mogli spokojnie poczekać na nich w Kawiarence, przygotowanej w pokoju nauczycielskim.

Przyjazne i otwarte na potrzeby ucznia Grono Pedagogiczne, udział młodzieży w stażach zagranicznych, szkoleniach, nowoczesne pracownie, współpraca z Centrum Kształcenia Zawodowego, wysokie wyniki egzaminu maturalnego i egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie, kierunki wśród których każdy może znaleźć coś interesującego - to powody dla których warto wybrać naszą szkołę.

Dziękujemy serdecznie wszystkim aktywnie biorącym udział w przygotowaniach i realizacji tego przedsięwzięcia, szczególnie jednak dziękujemy naszym gościom, dzięki Waszej obecności ten dzień na długo zapadnie w naszej pamięci, dziękujemy za wiele miłych słów, odwiedziny absolwentów z sentymentem wracających w mury ZSP nr 1, pytania i wiele deklaracji dotyczących chęci nauki w naszej szkole.

Do zobaczenia we wrześniu!