Drzwi otwarte w ZSP nr 1

D1
Naszą szkołę odwiedzili dziś uczniowie klas ósmych z wielu szkół z miasta i powiatu...
Za nami dzień pełen wrażeń, jesteśmy szczęśliwi, że naszą szkołę odwiedzili dziś uczniowie klas ósmych z wielu szkół z miasta i powiatu.
Dla naszych gości przygotowaliśmy wiele atrakcji, młodzi ludzie mieli możliwość, aby zwiedzić  budynek szkoły, a także porozmawiać z dyrekcją, nauczycielami i uczniami, którzy chętnie służyli pomocą. W pracowniach prezentowano kierunki kształcenia, na chętnych czekały ciekawe zabawy i pokazy.

Przyjazna atmosfera, otwarci na potrzeby ucznia nauczyciele, udział młodzieży w stażach zagranicznych, szkoleniach, nowoczesne pracownie, współpraca z Centrum Kształcenia Zawodowego w ramach zajęć praktycznych oraz wysokie wyniki egzaminu maturalnego i egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie to powody dla których warto wybrać naszą szkołę.

Drodzy uczniowie klas ósmych u nas jesteście w stanie wybrać kierunek zgodny z Waszymi zainteresowaniami, jeśli marzycie o szkole przyjaznej, otwartej na Wasze potrzeby, w której będziecie zdobywali wiedzę, umiejętności zawodowe i rozwijali swoje pasje w miłej atmosferze, wybierzcie ZSP nr 1.

Do zobaczenia we wrześniu!

red. J.L.