Egzamin maturalny w sesji poprawkowej

egzamin-poprawkowy
24 sierpnia (wtorek) br.  o godz. 9:00
Abiturienci, którzy zadeklarowali do 12 lipca br. w  pisemnym oświadczeniu  przystąpienie do egzaminu maturalnego z 1 przedmiotu obowiązkowego  w terminie poprawkowym, zdają ten egzamin  24 sierpnia (wtorek) br.  o godz. 9:00 w  Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w budynku A (I i II piętro). Haromonogram egzaminu wraz z rozmieszczeniem  sal zamieszczony został na tablicy informacyjnej na I piętrze, przy sali nr 15 i w sekretariacie szkoły.   Obowiązkowo  należy   mieć przy sobie dowód osobisty lub dokument ze zdjęciem potwierdzającym tożsamość i długopis  tylko z czarnym wkładem. Egzamin jest przeprowadzany z zachowaniem wszystkich zasad obowiązujących w terminie głównym. Wyniki egzaminu maturalnego podane zostaną 10 września. Świadectwa dojrzałości będą do odbioru w sekretariacie szkoły  w tym dniu, tj 10 września od godz. 12:00.

Proszę  o zapoznanie się z wytycznymi  CKE, MEiN i GIS  dotyczącymi organizowania i przeprowadzenia egzaminu maturalnego w czasie pandemii.

Red. Jolanta Zielonka

Najważniejsze wytyczne CKE (1) (docx) 0.01mb, (Pobrań: 55)
wytyczne_cke_men_gis_plakat (1) (jpg) 1.86mb, (Pobrań: 46)