Finał konkursu historycznego

z13117169Q,Wilenszczyzna--rok-1944--szefostwo-5--Wilenskiej-B
W dniu 2 lutego 2016 r. w naszej szkole odbył się pierwszy etap konkursu historycznego Żołnierze Wyklęci obudźcie Polskę!
! Konkurs organizowany  był przez Posła na Sejm RP Roberta Telusę pod patronatem Instytutu Pamięci Narodowej w Łodzi.  Celem konkursu jest rozbudzenie zainteresowania wiedzą o Żołnierzach Wyklętych. Zwycięzcą etapu szkolnego został Jakub Cieśliczka uczeń klasy I Ti1, drugie miejsce zajął Maciej Góźdź uczeń klasy I Ti1, na trzecim miejscu uplasował się Ryszard Bogdan z klasy I Ta. Uczniowie z trzech pierwszych miejsc, zakwalifikowali się do drugiego etapu - regionalnego, który odbędzie się w Opocznie. Gratulujemy! Opiekę merytoryczną nad uczniami sprawował  p. Sebastian Wojtaś.