III Finał Wyborów Miss i Mistera

51956084_2163748070314008_121271360835026944_n
W piątek 8 lutego w naszej szkole odbył się po raz III finał Wyborów Miss i Mistera Tepeesu.
Młodzież już w grudniu głosowała na swoich kandydatów, wyłoniono grupę dziesięciu finalistów, którzy  dziś walczyli o tytuł Miss i Mistera. Musieli zmierzyć się z konkurencjami przygotowanymi przez Samorząd Uczniowski ZSP nr 1., ich poczynania oceniało szanowne jury w składzie: pani wicedyrektor Jolanta Zielonka, pani Justyna Kowalczyk, pan Sławomir Jabłoński oraz przedstawiciele społeczności uczniowskiej Patrycja Pielużek i Filip Ozga.

Wszyscy poradzili sobie wspaniale, całe spotkanie było pełne śmiechu i dobrej zabawy. Tytuł  I wicemiss  otrzymała Natalia Sas uczennica klasy 1B, miss  została Amelia Szczepańska z klasy 2A, wśród panów I wicemisterem został Michał Staszek z klasy 1 tb2, natomiast nowym misterem Jakub Pluta uczeń klasy 1ti2.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy naszej wspaniałej młodzieży, czynnie uczestniczącej w przygotowaniach dzisiejszych wyborów, opiekunami całego przedsięwzięcia byli pani Urszula Goska, pani Jagoda Lewińska oraz pan Sebastian Wojtaś.

red. J.L.