Jak wyznaczać i osiągać cele?

Ile-kroków-trzeba-zrobić-aby-osiągnąć-cel-720x360
W dniach 19-23 kwietnia 2021 r. w ramach godzin wychowawczych odbyły się spotkania on-line z doradztwa zawodowego: Jak wyznaczać i osiągać cele.
Ze względu na bardzo duże zainteresowanie lekcje prowadzone były w różnych klasach przez trzy Panie: Ewę Mrozińską, Marzenę Antoniak oraz Aleksandrę Zając.

W wykładach uczestniczyło 31 klas: 10 klas liceum i 21 klas technikum. Łącznie 879 uczniów. Lekcje prowadzone w ramach tych zajęć były bardzo ciekawe. Panie odwoływały się do doświadczeń młodzieży, podawały interesujące przykłady zaczerpnięte z życia codziennego.

Uczniowie chętnie odpowiadali na zadawane pytania oraz brali czynny udział w dyskusji.

Niektóre klasy wyraziły chęć pójścia do siedziby Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej by tam na żywo w przyszłości uczestniczyć w tego typu przedsięwzięciach.

Bardzo dziękujemy Paniom za przygotowanie ciekawej prezentacji oraz przeprowadzenie zajęć, chętnie skorzystamy z następnych propozycji związanych z doradztwem zawodowym, mamy nadzieję, że będą się one odbywały już stacjonarnie.

Szkolny doradca zawodowy
Małgorzata Siatkowska