Klub Wolontariusza - Podziękowania

received_800962214802673
Podziękowania dla Klubu Wolontariusza i wszystkich zaangażowanych w pomoc
Miło nam poinformować, że ostatnio wpłynęło do naszej szkoły dużo podziękowań min. od Caritas Polska – za bardzo aktywne przyłączenie się do akcji Szkoła – Szkole, od Widzialnej Ręki Piotrków i Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Młodzieży HARC – za zorganizowanie akcji dla osób uciekających przed wojną w Ukrainie, od Schroniska Zwierzak – za zbiórkę karmy.

Jako opiekunowie Klubu Wolontariusza i SKPCK postanowiliśmy również złożyć serdeczne podziękowania - Dyrekcji Szkoły, Gronu Pedagogicznemu, pracownikom administracji i obsługi, uczniom i ich rodzicom, Samorządowi Uczniowskiemu, fundacjom, instytucjom, z którymi współpracowaliśmy w tym roku szkolnym, za aktywne uczestnictwo we wszystkich naszych działaniach wolontariackich, za gotowość do niesienia bezinteresownej pomocy potrzebującym. Wasza pomoc jest bezcenna.

Życzymy wszystkim satysfakcji z aktywności i działania, na rzecz osób  potrzebujących pomocy.

Życzymy też radości, osobistego rozwoju, optymizmu i samych sukcesów w życiu osobistym i zawodowym.

Życzymy cudownych, słonecznych, pełnych wrażeń i  wewnetrznego optymizmu wakacji. Wracajcie pełni energii do działania! Dziękujemy za dotychczasowe wsparcie i zapraszamy do dalszej,
owocnej współpracy w nowym roku szkolnym.

Opiekunowie Klubu Wolontariusza
 i Szkolnego Koła PCK: