Kolejny sukces Alberta w wojewódzkim konkursie fotograficznym

_DSC2771
W Muzeum Miasta Łodzi odbyła się uroczysta Gala podsumowująca XXII Przegląd Twórczości Artystycznej Uczniów szkół zawodowych. W ramach tegorocznej edycji przeprowadzone zostały trzy konkursy: fotograficzny, literacki i plastyczny.
W zmaganiach konkursowych wzięło udział 158 uczniów z 43 szkół zawodowych z naszego miasta i województwa łódzkiego. Jury poddały ocenie 65 prac fotograficznych, 70 prac literackich i 79 prac plastycznych. W projekt zaangażowanych było 63 nauczycieli, artystycznych opiekunów młodzieży. Podsumowaniu Przeglądu towarzyszyła wystawa prac fotograficznych i plastycznych nagrodzonych i wyróżnionych w konkursach. Uroczystą galę prowadzili uczniowie ZSP nr 9 w Łodzi Patryk Świerczyński i Mikołaj Topola. Oprawę muzyczną podsumowania projektu zapewnił student III roku studiów licencjackich Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi z klasy fortepianu pani prof. dr hab. Anny Wesołowskiej-Firlej – pianista Łukasz Różyło.

Albert Suski uczeń klasy 2tb2 zajął II miejsce w konkursie fotograficznym, a Tomasz Traczyk uczeń klasy 4tb otrzymał dyplom za udział w konkursie literackim. Gratulujemy!!!

Podziękowania pisemne otrzymał dyrektor naszej szkoły Pan Bogusław Łukaszewski oraz nauczyciele: Pani Żaneta Cypel i Pani Renata Stefaniak.

Red. Ż.C.