KONKURS MATEMATYCZNY

P1160836
W dniu 11 grudnia 2015 roku w naszej szkole odbył się  konkurs matematyczny "Matematyka Moja Pasja".
Była to już VI edycja  organizowanego przedsięwzięcia  przez Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Łódzkiego oraz Publiczne Liceum Ogólnokształcące im. Sprawiedliwych wśród Narodów. Partnerem strategicznym  była firma Ericpol Sp. z o.o. - jeden z największych polskich eksporterów branży IT. Szkolnym koordynatorem była nauczycielka matematyki p. Anna Maliszewska. Konkurs obejmował treści podstawy nauczania matematyki z klas I – II LO i I – IV TECH oraz treści wykraczające poza tę podstawę.

Uczestniczyło w nim 38 uczniów z klas: I Tb1, I Tb2, I Ti1, I Ti2, II Tb, II Tc, II Ti, II c, III Ta, III Tb, IIITd, IIITi. Prace uczestników zawodów I stopnia są oceniane przez Szkolną Komisję Konkursową w składzie: p. Anna Maliszewska, p. Anna Rajkowska, p. Emilia Krysiak i p. Ewelina Dobiech - zgodnie ze schematem punktowania. Wyniki I etapu zostaną ogłoszone  18 grudnia 2015 roku. Wszystkim uczestnikom  bardzo dziękuję za udział w konkursie!!

Szkolny Koordynator Konkursu
Anna Maliszewska