Konkurs "Żołnierze Wyklęci - niezłomni obrońcy Rzeczypospolitej" - etap rejonowy

received_192042900295224
W dniu 13 kwietnia 2023 roku w Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w Piotrkowie Trybunalskim nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu na etapie rejonowym, zorganizowanego przez Urząd Marszałkowski w Łodzi.
Niezmiernie miło nam poinformować, że nasi uczniowie zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego. Karolina Kuchta w kategorii prezentacja multimedialna zajęła I miejsce – praca przygotowana pod kierunkiem pana Sebastiana Wojtasia.
Adrian Olszewski i Wiktor Szulc w kategorii film zajęli I miejsce – praca przygotowana pod kierunkiem pani Agnieszki Kulbat

Serdecznie gratulijemy i życzymy dalszych sukcesów!

Podczas uroczystego wręczenia nagród uczniowie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1 zaprezentowali montaż słowno - muzyczny, przypominający sylwetkę naszego patrona rtm. Witolda Pileckiego oraz podkreślający rolę historii w życiu młodego pokolenia.