Uczniowie klasy 3B wzięli udział w wyjątkowej lekcji wiedzy o społeczeństwie, która odbyła się w Urzędzie Miasta Piotrkowa Trybunalskiego. Tematem zajęć było funkcjonowanie samorządu terytorialnego.
Podczas spotkania młodzież miała okazję poznać strukturę i zadania władz samorządowych oraz dowiedzieć się, jak wygląda codzienna praca urzędników miejskich. Najważniejszym punktem wizyty było spotkanie z Juliuszem Wiernickim - Prezydentem Piotrkowa Trybunalskiego, który opowiedział o swoich obowiązkach, wyzwaniach samorządowca.
To była ciekawa i inspirująca lekcja praktycznego obywatelstwa!
To była ciekawa i inspirująca lekcja praktycznego obywatelstwa!
