Podczas uroczystych obchodów Miejskiego Dnia Edukacji Narodowej w Piotrkowie Trybunalskim nagrody z rąk Prezydenta Miasta Juliusza Wernickego oraz Kierownika Referatu Edukacji Moniki Trawczyńskiej otrzymali:
- Pan Dyrektor Sebastian Wojtaś
- Pani Aneta Trawińska
- Pani Wioletta Leśniewska
Serdeczne gratulacje składamy również Pani Karolinie Kędziorze, naszej sekretarz szkoły, wyróżnionej za zaangażowanie i pracę na rzecz naszej placówki.
Jesteśmy dumni, że wysiłek i pasja naszych pracowników zostały docenione na szczeblu miejskim!
- Pani Aneta Trawińska
- Pani Wioletta Leśniewska
Serdeczne gratulacje składamy również Pani Karolinie Kędziorze, naszej sekretarz szkoły, wyróżnionej za zaangażowanie i pracę na rzecz naszej placówki.
Jesteśmy dumni, że wysiłek i pasja naszych pracowników zostały docenione na szczeblu miejskim!
