Mikołaj w przedszkolu

IMG_20181206_094628
6 grudnia br. odbyło się niezywłe spotkanie w Przedszkolu Samorządowym nr 5 w Piotrkowie Trybunalskim.
Tego dnia, po śniadaniu do wszystkich grup dzieciaków przybył Mikołaj z ogromnym workiem prezentów w asyście śnieżynek. Przedszkolaki z wielką radością przywitały tak długo oczekiwanego gościa z dalekiej Laponii, od którego otrzymały wymarzone prezenty.

Mikołajkowe spotkanie przebiegało w radosnej i przyjaznej atmosferze. Wszystkie dzieci za prezenty podziękowały Mikołajowi piosenkami.

W roli świętego Mikołaja wystapił Krzysztof Nowak – uczeń klasy 4tc, a za śnieżynki przebrały się Klaudia Szczepocka uczennica klasy 2ti1 i Nikola Narejko – uczennica klasy 1B.

Serdecznie dziekujemy młodzieży za kreatywność i zaangażowanie w mikołajkowe przedsięwzięcie.

Red. Ż.C.