2 października na stadionie Concordii odbyły się Mistrzostwa Miasta w drużynowych biegach przełajowych.
Zespół chłopców w składzie: Kacper Sokalski (3ti1), Piotr Szelest (4ti1), Kacper Sołtysiak (3ta), Krystian Caban (5tb2), Jakub Pirek (5tb2), Filip Świtała (5tb2) oraz Filip Ziemba wywalczył II miejsce.
Drużyna dziewcząt w składzie: Wiktoria Famulska (3A), Aleksandra Jarosińska (3A), Natasza Niedzielska (2B), Wiktoria Łasek (3C), Michalina Wieteska (3C) oraz Dominika Snochowska (4C) zajęła IV miejsce.
Serdecznie gratulujemy!
Drużyna dziewcząt w składzie: Wiktoria Famulska (3A), Aleksandra Jarosińska (3A), Natasza Niedzielska (2B), Wiktoria Łasek (3C), Michalina Wieteska (3C) oraz Dominika Snochowska (4C) zajęła IV miejsce.
Serdecznie gratulujemy!
