18 września na stadionie Concordia odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Lekkiej Atletyce, w których udział wzięło aż 165 uczniów. Zawodnicy rywalizowali w biegach sprinterskich i długodystansowych, skokach, konkurencjach rzutowych oraz w emocjonujących sztafetach. Atmosfera była pełna sportowych emocji, a kibice mogli podziwiać zaangażowanie i wolę walki uczestników.
Wyniki – kategoria chłopców
Bieg na 100 metrów
Gałkowski Igor (5tb2)
Pirek Jakub (5tb2)
Sypiański Filip (5ti2)
Bieg na 400 metrów
Pirek Jakub (5tb2)
Bąkowicz Szymon (1tb)
Merk Jakub (3tb2)
Bieg na 1500 metrów
Sokalski Kacper (3ti1)
Ziemba Filip (3tb2)
Wroniszewski Michał (4ti1)
Pchnięcie kulą
Ogrodnik Kamil (4tb2)
Kumidaj Jakub (5tc)
Dudek Mateusz (4tb2)
Skok w dal
Gątkowski Bartosz (3b)
Mordaka Patryk (4tc)
Świtała Filip (5tb2)
Sztafeta 4x100 m
Drużyna „Pałka” – Gałkowski Igor, Pirek Jakub, Kędra Łukasz, Caban Krystian
Drużyna „5ti2” – Rafke Przemysław, Sypiański Filip, Podlewski Remigiusz, Baor Gracjan
Drużyna „Coś dobrego” – Baur Igor, Hamczyk Paweł, Kałużny Wiktor, Bińczyk Kacper
Wyniki – kategoria dziewcząt
Bieg na 100 metrów
Wieteska Michalina (3c)
Zaremba Nikola (2b)
Niedzielska Natasza (2b)
Bieg na 400 metrów
Niedzielska Natasza (2b)
Snochowska Dominika (4c)
Szczur Martyna (4ti2)
Bieg na 800 metrów
Wolska Natalia (4b)
Skok w dal
Wieteska Michalina (3c)
Zaremba Nikola (2b)
Chojka Julia (3b)
Pchnięcie kulą
Sobieraj Maria (3b)
Lesiak Julia (2a)
Sztafeta 4x100 m
Drużyna „Makówka” – Wieteska Michalina, Zaremba Nikola, Niedzielska Natasza, Sobieraj Maria
Drużyna „Kociaki” – Snochowska Dominika, Kowalska Katarzyna, Chojka Julia, Błaszczyk Julia
Sportowe święto w duchu rywalizacji
Mistrzostwa dostarczyły wielu niezapomnianych emocji i pokazały, że wśród uczniów nie brakuje sportowych talentów. Szczególne brawa należą się zawodnikom, którzy wywalczyli miejsca na podium, ale także wszystkim uczestnikom, którzy z zaangażowaniem reprezentowali swoje klasy.
Zawody zakończyły się wręczeniem medali i dyplomów dla najlepszych przez Pana dyrektora Sebastiana Wojtasia, cała społeczność szkolna mogła cieszyć się dziś prawdziwym sportowym świętem.
Bieg na 100 metrów
Gałkowski Igor (5tb2)
Pirek Jakub (5tb2)
Sypiański Filip (5ti2)
Bieg na 400 metrów
Pirek Jakub (5tb2)
Bąkowicz Szymon (1tb)
Merk Jakub (3tb2)
Bieg na 1500 metrów
Sokalski Kacper (3ti1)
Ziemba Filip (3tb2)
Wroniszewski Michał (4ti1)
Pchnięcie kulą
Ogrodnik Kamil (4tb2)
Kumidaj Jakub (5tc)
Dudek Mateusz (4tb2)
Skok w dal
Gątkowski Bartosz (3b)
Mordaka Patryk (4tc)
Świtała Filip (5tb2)
Sztafeta 4x100 m
Drużyna „Pałka” – Gałkowski Igor, Pirek Jakub, Kędra Łukasz, Caban Krystian
Drużyna „5ti2” – Rafke Przemysław, Sypiański Filip, Podlewski Remigiusz, Baor Gracjan
Drużyna „Coś dobrego” – Baur Igor, Hamczyk Paweł, Kałużny Wiktor, Bińczyk Kacper
Wyniki – kategoria dziewcząt
Bieg na 100 metrów
Wieteska Michalina (3c)
Zaremba Nikola (2b)
Niedzielska Natasza (2b)
Bieg na 400 metrów
Niedzielska Natasza (2b)
Snochowska Dominika (4c)
Szczur Martyna (4ti2)
Bieg na 800 metrów
Wolska Natalia (4b)
Skok w dal
Wieteska Michalina (3c)
Zaremba Nikola (2b)
Chojka Julia (3b)
Pchnięcie kulą
Sobieraj Maria (3b)
Lesiak Julia (2a)
Sztafeta 4x100 m
Drużyna „Makówka” – Wieteska Michalina, Zaremba Nikola, Niedzielska Natasza, Sobieraj Maria
Drużyna „Kociaki” – Snochowska Dominika, Kowalska Katarzyna, Chojka Julia, Błaszczyk Julia
Sportowe święto w duchu rywalizacji
Mistrzostwa dostarczyły wielu niezapomnianych emocji i pokazały, że wśród uczniów nie brakuje sportowych talentów. Szczególne brawa należą się zawodnikom, którzy wywalczyli miejsca na podium, ale także wszystkim uczestnikom, którzy z zaangażowaniem reprezentowali swoje klasy.
Zawody zakończyły się wręczeniem medali i dyplomów dla najlepszych przez Pana dyrektora Sebastiana Wojtasia, cała społeczność szkolna mogła cieszyć się dziś prawdziwym sportowym świętem.
