Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1
im. rtm. Witolda Pileckiego w Piotrkowie Trybunalskim
Logo Piotrkowa Trybunalskiego

Mistrzostwa Szkoły w Lekkiej Atletyce – sportowa rywalizacja na stadionie Concordia

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 7 =
1000069616
18 września na stadionie Concordia odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Lekkiej Atletyce, w których udział wzięło aż 165 uczniów. Zawodnicy rywalizowali w biegach sprinterskich i długodystansowych, skokach, konkurencjach rzutowych oraz w emocjonujących sztafetach. Atmosfera była pełna sportowych emocji, a kibice mogli podziwiać zaangażowanie i wolę walki uczestników.
Wyniki – kategoria chłopców

Bieg na 100 metrów

Gałkowski Igor (5tb2)

Pirek Jakub (5tb2)

Sypiański Filip (5ti2)

Bieg na 400 metrów

Pirek Jakub (5tb2)

Bąkowicz Szymon (1tb)

Merk Jakub (3tb2)

Bieg na 1500 metrów

Sokalski Kacper (3ti1)

Ziemba Filip (3tb2)

Wroniszewski Michał (4ti1)

Pchnięcie kulą

Ogrodnik Kamil (4tb2)

Kumidaj Jakub (5tc)

Dudek Mateusz (4tb2)

Skok w dal

Gątkowski Bartosz (3b)

Mordaka Patryk (4tc)

Świtała Filip (5tb2)

Sztafeta 4x100 m

Drużyna „Pałka” – Gałkowski Igor, Pirek Jakub, Kędra Łukasz, Caban Krystian

Drużyna „5ti2” – Rafke Przemysław, Sypiański Filip, Podlewski Remigiusz, Baor Gracjan

Drużyna „Coś dobrego” – Baur Igor, Hamczyk Paweł, Kałużny Wiktor, Bińczyk Kacper

Wyniki – kategoria dziewcząt

Bieg na 100 metrów

Wieteska Michalina (3c)

Zaremba Nikola (2b)

Niedzielska Natasza (2b)

Bieg na 400 metrów

Niedzielska Natasza (2b)

Snochowska Dominika (4c)

Szczur Martyna (4ti2)

Bieg na 800 metrów

Wolska Natalia (4b)

Skok w dal

Wieteska Michalina (3c)

Zaremba Nikola (2b)

Chojka Julia (3b)

Pchnięcie kulą

Sobieraj Maria (3b)

Lesiak Julia (2a)

Sztafeta 4x100 m

Drużyna „Makówka” – Wieteska Michalina, Zaremba Nikola, Niedzielska Natasza, Sobieraj Maria

Drużyna „Kociaki” – Snochowska Dominika, Kowalska Katarzyna, Chojka Julia, Błaszczyk Julia

Sportowe święto w duchu rywalizacji

Mistrzostwa dostarczyły wielu niezapomnianych emocji i pokazały, że wśród uczniów nie brakuje sportowych talentów. Szczególne brawa należą się zawodnikom, którzy wywalczyli miejsca na podium, ale także wszystkim uczestnikom, którzy z zaangażowaniem reprezentowali swoje klasy.

Zawody zakończyły się wręczeniem medali i dyplomów dla najlepszych  przez Pana dyrektora Sebastiana Wojtasia, cała społeczność szkolna mogła cieszyć się dziś prawdziwym sportowym świętem.
powrót