W dniu 11.11.2025 r., przedstawiciele Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1 wzięli udział w miejskich uroczystościach z okazji Narodowego Święta Niepodległości.
Z dumą uczciliśmy 107. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, oddając hołd wszystkim, którzy walczyli o wolność naszej Ojczyzny
