Nasza szkoła bierze udział w kolejnej odsłonie Narodowego Czytania!

Jesteśmy dumni, że możemy wziąć udział w tej wspaniałej inicjatywie, która promuje czytelnictwo i kulturę w naszym kraju.
Literatura polska ma niezwykle bogatą historię. Książka "Nad Niemnem" to jedno z arcydzieł, które pomaga nam zrozumieć naszą przeszłość oraz kształtuje tożsamość narodową.

Warto doceniać i pielęgnować naszą literaturę, ponieważ to właśnie ona buduje mosty między pokoleniami, przekazuje wartości i inspiruje nas do myślenia i refleksji. Dlatego też zachęcamy wszystkich do udziału w Narodowym Czytaniu i dzielenia się swoimi wrażeniami!

Poniżej znajdziecie nagranie z fragmentem "Nad Niemnem" Elizy Orzeszkowej w wykonaniu naszego ucznia - Karola Drechny. Zapraszamy do wysłuchania