Nauka w module hybrydowym

nauka-hybrydowa-2
Od 17 maja wraca nauka w trybie hybrydowym...
Od najbliższego poniedziałku-17 maja br.- wraca nauka w trybie hybrydowym, która będzie realizowana   przez dwa tygodnie w naszej szkole wymiennie w wydaniu 50% uczniów z klasy. Od 31 maja  br. już wszyscy uczniowie będą uczyć się w szkołach i placówkach.

Zajęcia edukacyjne  odbywają  się  zgodnie z obowiązującym planem lekcji w ZSP nr 1- w budynku A i B. Powrót do zajęć jest możliwy w reżimie sanitarnym i przy zachowaniu podstawowych zasad bezpieczeństwa. MEiN we współpracy z MZ i GIS przygotowało wytyczne sanitarne dla szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

Wytyczne rozpoczynają się od przypomnienia najważniejszych zasad bezpieczeństwa, takich jak: dystans, dezynfekcja, higiena, noszenie maseczki w przestrzeniach wspólnych czy wietrzenie. Szczegółowe informacje dotyczące wytycznych MEiN, MZ, GIS znajdują się na stronie na stronie Ministerstwa Edukacji i Nauki.

Red. Jolanta Zielonka

plan-klasowy (pdf) 0.26mb, (Pobrań: 160)
Regulamin-funkcjonowania-szkoly (pdf) 0.10mb, (Pobrań: 84)
Wytyczne-MEiN-MZ-i-GIS-dla-szkol (pdf) 0.59mb, (Pobrań: 69)