Próbny egzamin maturalny

probna-matura
Drodzy Maturzyści
W najbliższym tygodniu : 28 lutego, 1-2 marca  odbędzie się próbny egzamin  maturalny z trzech przedmiotów na poziomie podstawowym :  28 lutego  z  języka polskiego , 1 marca z matematyki i 2 marca z języka angielskiego.  Wszystkie egzaminy rozpoczynają się punktualnie  o godzinie 8:00, dlatego  w każdym dniu   obligatoryjnie należy być obecnym  przed salą egzaminacyjną ok. 7:45- 7:55. Dodatkowo należy mieć przy sobie dowód osobisty lub dokument ze zdjęciem potwierdzającym tożsamość oraz  długopis tylko z czarnym wkładem. Na salę egzaminacyjną nie można wnosić żadnych urządzeń telekomunikacyjnych, a kurtki torby, plecaki   muszą być pozostawione  w szatni.  Na egzaminie z matematyki można posiadać takie przybory jak: linijka, kalkulator prosty, cyrkiel. Próbny egzamin maturalny dla uczniów V LO odbędzie się w budynku B, natomiast dla uczniów TME w budynku A ( sale egzaminacyjne podane zostały do informacji wychowawców, przed feriami zimowymi).

Życzę  wszystkim powodzenia, a przede wszystkim merytorycznego zweryfikowania i sprawdzenia wiedzy  przed majowym egzaminem dojrzałości.

Red. Jolanta Zielonka