Projekt Miasto Jutra

1
W Mediatece, w dniu 23.11.2023 r. odbyła się z udziałem młodzieży naszej szkoły, pod opieką Dyrektora szkoły, Pana Bogusława Łukaszewskiego oraz Pana Sebastiana Wojtasia, debata w ramach projektu „Miasto Jutra”, zrealizowana w programie Erasmus +, której organizatorem było: Piotrkowskie Stowarzyszenie Rozwoju, Promocji i Integracji Europejskiej.
Założeniem projektu jest zaktywizowanie młodzieży do rozmowy o lokalnych potrzebach i wspólnych działaniach w tworzeniu miasta przyjaznego dla młodych ludzi.
Treścią spotkania był rozwój naszego miasta, planowanie strategii jego rozwoju i jej realizacja w czterech obszarach: ekologia, edukacja, kultura i sport.

W debacie uczestniczył również Krzysztof Chojniak - Prezydent Piotrkowa Trybunalskiego