Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

received_309668517623980
Inauguracja roku szkolnego 2021/2022.
„Pielęgnuj swoje marzenia. Trzymaj się swoich ideałów.
Maszeruj śmiało według muzyki, którą tylko ty słyszysz.
Wielkie biografie powstają z ruchu do przodu,
a nie oglądania się do tyłu”.

Paulo Coelho

1 września odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2021/2022. Do społeczności ZSP nr 1 dołączyli uczniowie 11 klas pierwszych. Powitaliśmy ich oficjalnie podczas podzielonej na dwie tury uroczystości o 09:30 oraz 10:30.

Zgromadzoną młodzież powitał pan dyrektor Bogusław Łukaszewski, życząc wszystkim sukcesów w nadchodzącym roku szkolnym. Prowadząca uroczystość w imieniu Samorządu Uczniowskiego zwróciła się do nowych koleżanek i kolegów, życząc aby zdobywanie wiedzy stało się fascynującą przygodą, a szkoła którą wybrali była miejscem, gdzie będą się rozwijać, gromadzić wyłącznie dobre wspomnienia i budować przyjaźnie na całe życie.

Klasy starsze spotkały się z wychowawcami w salach lekcyjnych.

W imieniu Dyrekcji, Grona Pedagogicznego oraz Samorządu Uczniowskiego składamy najserdeczniejsze życzenia z okazji rozpoczynającego się roku szkolnego. Mamy nadzieję, że kolejne miesiące będą nie tylko czasem wytężonej pracy, ale przyniosą wiele radości i zadowolenia.