20230329_104101 Duży
W ostatnim czasie Społeczność Uczniowska ZSP nr 1 brała udział w wyborach mających wyłonić reprezentantów w ramach Rady Samorządu Uczniowskiego.
Dziś natomiast mieliśmy okazję uczestniczyć w spotkaniu z Panem dyrektorem Bogusławem Łukaszewkim, który pogratulował serdecznie nowo wybranej  Radzie. Był to doskonały pretekst do rozmowy na temat planów i oczekiwań co do dalszej pracy.

Z największą przyjemnością informujemy, iż w skład Zarządu weszły następujące uczennice:
Przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego została Anna Grzyb (2A);
Zastępcą przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego została Kinga Krasoń (2D).
Członkami Samorządu Uczniowskiego zostały:
Aleksandra Hernoga (1A);
Julia Grzelka (1B);
Anna Druszcz klasa (2A).

Raz jeszcze pragniemy podziękować za zaangażowanie i czekamy na realizację pomysłów, mamy nadzieję że uda nam się je wszystkie wcielić w życie. Gorąco dziękujęmy również przedstawicielom SU pełniącym swe funkcje do tej pory, liczymy na Wasze wsparcie.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego: Urszula Biegańska, Jagoda Lewińska, Sebastian Wojtaś.