20220923_111325 (2)
W piątek 23 września 2022 r. w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Piotrkowie Trybunalskim odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych
Uroczystość odbyła się w dwóch turach jako pierwsi na sali gimnastycznej zgromadzili się uczniowie V Liceum Ogólnokształcącego, następnie na sztandar szkoły ślubowali uczniowie klas I technikum mechaniczno – elektrycznego.

Do Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1 im. rtm. Witolda Pileckiego dołączyło w tym roku jedenaście klas pierwszych. Pierwszoklasiści po złożonej przysiędze oraz prezentacji swych klas stali się pełnoprawnymi członkami naszej TePeSowej społeczności.

Wszystkim nowym uczniom w imieniu Dyrekcji, Grona Pedagogicznego oraz Samorządu Uczniowskiego życzymy samych sukcesów, aby czas spędzony w murach naszej szkoły okazał się w przyszłości owocny i niezapomniany.