8 października uczniowie klas 3ti1 oraz 1ti2 wzięli udział w długo wyczekiwanym spotkaniu integracyjnym. Wydarzenie obfitowało w emocje, rywalizację oraz doskonałą zabawę.
Podczas wyjazdu uczniowie mogli spróbować swoich sił w grach paintballowych, walkach sumo oraz strzelaniu z łuku. Każda z konkurencji dostarczyła wielu wrażeń, a także pozwoliła na zacieśnienie więzi między uczestnikami.
Po pełnym emocji dniu przyszedł czas na chwilę wytchnienia przy ognisku. Wspólne pieczenie kiełbasek, rozmowy i śmiech stworzyły niepowtarzalną atmosferę, która na długo pozostanie w pamięci młodzieży.
Spotkanie było doskonałą okazją do lepszego poznania się, integracji oraz wspólnego spędzenia czasu poza szkolnymi murami.
Po pełnym emocji dniu przyszedł czas na chwilę wytchnienia przy ognisku. Wspólne pieczenie kiełbasek, rozmowy i śmiech stworzyły niepowtarzalną atmosferę, która na długo pozostanie w pamięci młodzieży.
Spotkanie było doskonałą okazją do lepszego poznania się, integracji oraz wspólnego spędzenia czasu poza szkolnymi murami.
