Spotkanie z przedstawicielami firmy BESTGUM

received_3530851597143086
9 marca w naszej szkole gościliśmy przedstawicieli firmy BESTGUM.
Podczas spotkania Pan inżynier Paweł Kostrzewa przedstawił prezentację, dzięki  której młodzież dowiedziała się gdzie znajduje się siedziba spółki, od ilu lat działa na runku, ile wydziałów posiada oraz czym się zajmuje. Zostały przybliżone stanowiska pracy, na których przyszli absolwenci mogliby rozpocząć swoją karierę zawodową.

Firma jest otwarta na młoda kadrę pracowniczą, która chętnie uzupełni swoje kwalifikacje związane z potrzebami na  konkretne stanowiska.

Młodzież wykazała duże zainteresowanie pracą w firmie BESTGUM. Było wiele pytań. Uczniowie chętnie pojechaliby do firmy i zobaczyli proponowane miejsca pracy.
Informacje o firmie zostaną zamieszczone na stronie Szkolnego Ośrodka Kariery- TPS.

Koordynator spotkania - Szkolny doradca zawodowy Małgorzata Siatkowska.