Świąteczna akcja charytatywna

christmas-tree-g26ff01be2_1280
Najpiękniejsze prezenty to te, które płyną ze szczerej i bezinteresownej potrzeby dzielenia się dobrem…
Jak co roku Szkolny Klub Wolontariusza pomaga dzieciom z Fundacji Osób Niewidomych i Niepełnosprawnych - ,,POMÓŻ I TY”.

W tym roku pomagamy zebrać kwotę 15 000 dla 3-letniej Mii, która cierpi na ciężką epilepsję z zaburzeniami mowy i języka oraz z opóźnieniem rozwoju psychoruchowego. Dziewczynka do prawidłowego funkcjonowania potrzebuje specjalistycznego sprzętu medycznego i ortopedycznego, a przede wszystkim MÓWIKA - tylko dzięki niemu może odzyskać pełną sprawność.

Dołącz się do akcji i kup kartkę z życzeniami na Boże Narodzenie.

Kartki do nabycia u p. Małgorzaty Siatkowskiej. Kartek jest już tylko 9, koszt kartki 20zł., jedną kartkę mogą kupić wychowawcy wraz z całą klasą.

Pomagamy Mii!!!