Świąteczna Paczka

Messenger_creation_3a444e17-a542-4b91-ba7e-6344ca5abe10
Akcja charytatywna Świąteczna Paczka spotkała się z dużym zainteresowaniem ze strony uczniów oraz nauczycieli.
W akcję włączyli się uczniowie:

1ti2: Mikołaj Magiera, Bartłomiej Adamek, Kyrylo Hilko,
2ti2: Paweł Hamczyk, Natalia Mądra,
3B: Klaudia Szulc
oraz całe klasy: 2B, 4tc, 5ti3, 2ta, 1tc, 1ta,

a także nauczyciele: Pani Magdalena Kitowska i Pani  Renata Stefaniak, jedna paczka nie została podpisana.

Z otrzymanych produktów: słodyczy, ubrań, balsamów, żeli, dezodorantów, kremów, zabawek jak również: zeszytów, kredek, farb, gier planszowych, ozdób świątecznych, puzzli, mazaków oraz produktów spożywczych Panie Małgorzata Siatkowska i Monika Szulc przygotowały 26 paczek dla podopiecznych Pogotowia Opiekuńczego.

Z tymi wspaniałymi Świątecznymi Podarunkami uczniowie Mikołaj Magiera, Kamil Chrapek i Filip Adamek z klasy 1ti2 oraz Julia Wawszczyk, Weronika Styczyńska, Klaudia Szulc, Aleksandra Warych z klasy 3B, a także Marcin Mikulski z 5ta2 pod opieką organizatorek udali się w czwartek 20 grudnia do Pogotowia Opiekuńczego w Piotrkowie Trybunalskim.

Nasi wolontariusze wcielili się w rolę św. Mikołaja, który wraz z pomocnikami nie tylko przyniósł prezenty, ale również odrobinę radości w tym przedświątecznym czasie, spędzając z dziećmi miły czas.

Spotkanie z  Mikołajem dzieci zaczęły od gier i zabaw oraz nauki robienia świątecznej gwiazdki. Następnie przy dźwiękach muzyki, Mikołaj rozdawał prezenty dzieciom tam przebywającym. Śmiechom i radości nie było końca. Szczególnie podekscytowane były młodsze dzieci. Każdy chciał zrobić sobie zdjęcie z przybyłymi w odwiedziny gośćmi.

Spotkanie zakończyło się przekazaniem życzeń na ręce Pani Dyrektor Anny Boduch od społeczności ZSP nr 1 jak również Pani Dyrektor przekazała życzenia dla całej naszej szkoły, szczególnie dla tych którzy przyczynili się do zakupu potrzebnych produktów.