Szkolenie dla nauczycieli z zakresu obsługi sprzętu zakupionego w ramach unijnego projektu Międzynarodowe standardy w elektronice

1657182178321 Duży

Dotyczy projektu pt. „Międzynarodowe standardy w elektronice” nr Projektu
RPLD.11.03.01-10-0011/19 realizowanego w ramach Osi Priorytetowej XI Edukacja, Kwalifikacje, Umiejętności, Działania XI.3 Kształcenie zawodowe, Poddziałania XI.3.1 Kształcenie zawodowe Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020 współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego

Szkolenie dla nauczycieli z zakresu obsługi sprzętu zakupionego w ramach unijnego projektu ,, Międzynarodowe standardy w elektronice”

7 lipca br. w sali A6, w nowej pracowni elektroniki i robotyki, w ramach unijnego projektu ,,Międzynarodowe standardy w elektronice” odbyło się szkolenie z zakresu obsługi nowego sprzętu elektronicznego dla 4 nauczycieli uczących przedmiotów zawodowych. Uczestniczyli w nim: p. Szczepan Marusiński- opiekun pracowni, p. Justyna Kowalczyk, p. S, p. Radosław Jarocki oraz p. Mariusz Listwoń. Głównym celem szkolenia było przygotowanie nauczycieli do właściwego wykorzystywania sprzętu oraz przekazywania informacji o zasadach jego użytkowania uczniom. Nauczyciele zapoznali się z budową i zasadą obsługi multimetra cyfrowego, generatorem funkcyjnym z częstościomierzem, generatorem funkcyjnym z wyjściem mocy i oscyloskopem cyfrowym. Warsztaty praktyczne prowadzone były przez pana Stanisława Jasińskiego - przedstawiciela firmy NDN z Warszawy.

Red. Jolanta Zielonka