Szkolenie ESD dla nauczycieli

1677853948599 Duży

Projekt „Z pasji do zawodu” współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu
Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020

3 marca br. w sali A20, w ramach unijnego projektu Z pasji do zawodu, odbyło się szkolenie pn. Ochrona przed elektrycznością statyczną pakietów elektronicznych, z uwzględnieniemaplikacji SPACE (ESD) dla 6 nauczycieli uczących przedmiotów zawodowych.

Uczestniczyli w nim: p. Izabela Kabzińska, p. Justyna Kowalczyk, p. Karol Dziubecki, p. Sławomir Jabłoński, p. Mariusz Listwoń oraz p. Szczepan Marusiński. Głównym celem szkolenia było pogłębienie wiedzy teoretycznej i praktycznej ESD oraz przygotowanie nauczycieli dowłaściwego wykorzystywania zakupionego sprzętu elektronicznego i przekazanie wiedzy praktycznej uczniom o zasadach jego użytkowania. 8-godzinne zajęcia praktyczne prowadzone były przez pana Adriana Raszkiewicza -trenera firmy Renex z Włocławka.

Red. Jolanta Zielonka-szkolny koordynator projektu