Szkolenie Wakacje z wojskiem

wojsko
Wojsko Polskie zaprasza młodych ochotników do spędzenia części swoich wakacji na dobrowolnym, darmowym i ochotniczym szkoleniu wojskowym pod hasłem "Wakacje z wojskiem"
Zaplanowano 3 turnusy szkoleń w całej Polsce. Pierwszy startuje już 10 czerwca. Można wybrać dowolne miejsce i termin. Za 27 dni szkolenia każdy otrzyma do 6 tyś. zł. Zgłoszenia przyjmowane są przez internet oraz osobiście poprzez złożenie wniosku w Wojskowym Centrum Rekrutacji w Tomaszowie Mazowieckim.

Projekt wakacyjnej służby jest skierowany przede wszystkim do osób pełnoletnich w wieku 18-35 lat – szczególnie do tegorocznych maturzystów, studentów, osób w przerwie wakacyjnej oraz tych szukających pracy i zajęcia wakacyjnego. Służba w tym wypadku może stanowić alternatywę dla zwykłej pracy sezonowej.

Zaplanowaliśmy 3 turnusy - po 27 dni każdy:

· 10.06-6.07

· 15.07-10.08

· 19.08-14.09

Na szkolenia „Wakacje z wojskiem” można zgłosić się w każdej chwili. Procedury i formalności są proste i skrócone do minimum. Wystarczy wejść nasz portal ZOSTANZOLNIERZEM.PL >>>, zadzwonić na infolinię 800 180 110, otworzyć listę kontaktową projektu >>> lub po prostu zgłosić się do każdego punktu rekrutacyjnego Wojska Polskiego w Wojskowym Centrum Rekrutacji w Tomaszowie Mazowieckim.