Szlachetna paczka

48384776_1986948354930854_3872058066979520512_n
W imieniu Klubu Wolontariusza oraz organizatorów Małgorzaty Siatkowskiej, Justyny Kowalczyk i Grzegorza Szczypińskiego
chcieliśmy podziękować wszystkim uczniom, całym klasom: 1B, 1tc, 4 tc, 2tb1, 1ti2, 1tb1, 3ti2, 3tb1, 4 ti1, 4 ta, 3a, 3C, 2A, 2C, 3ta  oraz nauczycielom za zaangażowanie w przygotowanie tegorocznej „Szlachetnej paczki”.

Kochani ilość zebranych artykułów spożywczych i przemysłowych przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. W paczce znalazły się: cukier, mąka, ryż, kasza, makarony, kisiele, słodycze, a także gry, ubrania, dżemy, puszki, oleje, pościel, płatki śniadaniowe, kosmetyki, proszki do prania, detergenty i wiele wiele innych produktów.

Wszystkie te rzeczy zostały zapakowane w małe i duże kartony, które osobiście dla tej rodziny zawiezie już wkrótce pan Grzegorz Szczypiński. Akcja ,,Szlachetna paczka" po raz kolejny uświadomiła nam jak wielkie serce ma cała społeczność ZSP nr 1, że potrafimy zjednoczyć się i okazać wsparcie tym którzy go potrzebują.

Święta dla tej rodziny na pewno będą wielką radością. Dzieci dostaną prezenty i słodycze. Dziękujemy z całego serca!!!!!

red. M. Siatkowska