Tepees świętuje 100-lecie Odzyskania przez Polskę Niepodległości

56cf806c-f659-4c95-ac58-307e77b1fed3
Serdecznie zapraszamy Sympatyków Tepeesu do wspólnego uczczenia setnej rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości.
Spotykamy się w najbliższy piątek 9 listopada 2018 roku o godzinie 11:11 na boisku szkolnym przy ZSP nr 1. Pragniemy zachęcić do wspólnego śpiewania pieśni patriotycznych, które towarzyszyły Polakom podczas walki o upragnioną wolność. Program uroczystości:
  1. Godz. 11.11 – boisko szkolne – śpiewanie hymnu.
  2. Wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych pod przewodnictwem chóru.
  3. Odczytanie życzeń przygotowanych przez uczniów dla Niepodległej oraz zamieszczenie ich w Kapsule Czasu.
  4. Rozstrzygnięcie konkursów.
  5. Malowanie na folii.
  6. Patriotyczne Planszówki.
  7. Grill- poczęstunek.

W dniach od 9–11 listopada po zmroku, na elewacji budynku Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Piotrkowie Trybunalskim, będzie można oglądać niecodzienną patriotyczną iluminację akcentującą 100. rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Zapraszamy już w najbliższy piątek o godz. 18:00 na niezwykłą, biało-czerwoną grę świateł, uświetniającą wyjątkowy charakter obchodów Święta Niepodległości.

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Uczniowie ZSP nr 1

Plakat-09.11.-pdf (pdf) 0.20mb, (Pobrań: 125)