Uroczyste zakończenie roku szkolnego

20210625_080607 (2)
W piątek 25 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021.
W naszej szkole uczniowie podzieleni zostali na trzy grupy, każda została powitana na boisku szkolnym przez Pana dyrektora Bogusława Łukaszewskiego oraz Samorząd Uczniowski. Miłą częścią tego plenerowego zakończenia roku szkolnego było wręczenie nagród uczniom, którzy dzięki swojej systematycznej i sumiennej pracy oraz 100 – procentowej frekwencji osiągnęli najwyższe wyniki w nauce i wyróżniali się stosunkiem do obowiązków szkolnych.

Po części oficjalnej uczniowie wraz z wychowawcami udali się do sal lekcyjnych, gdzie otrzymali świadectwa i mogli jeszcze spokojnie porozmawiać.

W imieniu Samorządu Uczniowskiego, dziękujemy Dyrekcji i Wam drodzy Nauczyciele za wytrwałą pracę, empatię i zaangażowanie w tym roku szkolnym pełnym wyzwań i trudności.

Życzymy wszystkim wspaniałych, pogodnych wakacji. Mamy nadzieję, że będą one czasem odpoczynku i regeneracji, a wrzesień pozwoli w spokoju wrócić do stacjonarnego trybu nauczania.

red. J.L.