VII Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

plakat_2017
UWAGA GIMNAZJALIŚCI ORAZ UCZNIOWIE ÓSMYCH I SIÓDMYCH KLAS SZKOŁY PODSTAWOWEJ!!!
Zapraszamy Was do udziału w VII Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Obcojęzycznej „Sing me your song again”, który pozwoli Wam zaprezentować Wasze umiejętności muzyczno – językowe. Konkurs odbędzie się 5 kwietnia 2019 r. (piątek) o godz. 11.00 na sali gimnastycznej w ZSP nr 1. Jak zwykle na zwycięzców czekają cenne nagrody (I, II, III miejsce oraz nagroda publiczności).

Zgłoszenia przyjmujemy najpóźniej do 29 marca 2019 r. (piątek). Wszelkie szczegóły dotyczące konkursu znajdziecie w regulaminie, który wraz z kartą zgłoszeniową znajduje się w załączniku.

ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ ZABAWY :D

red. E.Sz

1. regulamin KPO 2019 (pdf) 0.04mb, (Pobrań: 143)
2. karta zgłoszeniowa KPO 2019 (pdf) 0.04mb, (Pobrań: 85)